Naše cesty

Z diskuze...

RSS

RSS

ŘECKO 2007

ŘECKO 2007

Tak kam letos pojedeme ??

Tato otázka nám začíná hlodat v hlavách už v zimě. Hory? Moře? Mělo by to být místo dosažitelné autem a určitě chceme jet sami, bez pomoci cestovních kanceláří - to víme určitě. Začínáme jezdit prstem po mapě. Nádherné by bylo Norsko, ale neokoupali bychom se, je to už hodně daleko a s dvou a čtyřletým dítětem dva týdny ve stanu, kde může celou dobu pršet, to bychom asi ještě nezvládli. Tak Korsika s krásným mořem i horami? Tam je ale hodně draze, drahý benzín i jídlo... Nakonec volba padá opět na Řecko.

      Takže už jen zbývá vybrat nějakou pěknou lokalitu v Řecku. Kriteria výběru jsou jasné - dobrá dosažitelnost autem, krásná příroda a moře,málo lidí, malé soukromé plážičky, kde budeme nejlépe úplně sami. Loňská Sithonie vyhovovala všem těmto podmínkám téměř stoprocentně. Takže zase jezdíme prstem po mapě, prozkoumáváme internet i Google Earth ( který je mimochodem při výběru výbornou pomůckou). Nejlépe asi našim představám bude odpovídat ostrov Alonissos. Je součástí Mořského národního parku s prý nejčistší vodou v Egejském moři, je hodně porostlý lesy, není tam letiště a není v nabídce žádné české cestovní kanceláře - tak to asi zkusíme tam.

Poslední komentáře
19.03.2016 08:34:02: nanejvýš отпад :-| My sims download free
19.03.2016 00:14:38: Tupě zápočtu! :-D Video frame capture software
18.06.2008 20:41:06: Dobrý den, obracím se k Vám s jednou prosbou ohledně fotografií. Do připravocané publikace o národn...